Loading...

Hakkımızda

Stone Group, 1995 yılında Ramazan Taş tarafından kurulan bugün, Antalya Belek bölgesinde 1 (Adam&Eve Hotel), Lara bölgesinde 2 (Royal Seginus Hotel, Royal Holiday Palace) ve Side bölgesinde 2 (Royal Dragon Hotel, Royal Alhambra Palace) olmak üzere toplamda 5 Hotel ve 4000’I aşkın profesyonel kadrosuyla sektörde hizmet veren bir markadır.

Tümü 5 yıldızlı olan tesisler misafirlerine çocuk, aile, eğlence, lüks ve doğa gibi farklı konseptlerle hizmet vermektedir.

Her yaştan ve dünyanın her yerinden gelen misafirlerine Türk misafirperverliği ve inceliği ile beklentilerin üzerinde ve hayallerinin ötesinde, benzersiz deneyimler yaşatarak unutulmaz tatiller geçirmelerini sağlamayı misyon edinmiştir. Aynı zamanda Stone Group olarak vizyonumuz, güvenilir olmak, yenilikçi olmak, fark yaratmak ve her zaman sektöre ve misafirlerimize en iyisini sunmaktır.

Grubumuza ait oteller ve konseptleri hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgilere Stone Group Çağrı merkezi üzerinden, profesyonel satış temsilcilerimzden veya bizi temsil eden anlaşmalı olduğumuz iş ortaklarımızdan ulaşabilirsiniz. Onların sizi asiste etmesiyle kendinize mükemmel ve eşsiz deneyimlerle dolu, keyifli tatiller planlayabilirsiniz.

OTELLERİMİZ

  • Adam & Eve +16 Hotel (Belek, Antalya -2006)
  • Royal Seginus Hotel (Lara, Antalya -2017)
  • Royal Holiday Palace (Lara, Antalya-2011)
  • Royal Dragon Hotel (Side, Antalya-2008)
  • Royal Alhambra Palace (Side, Antalya-2012)
İLETİŞİM

Özlü, 07112 Aksu/Antalya

Telefon: +90 850 850 7070
Whatsapp: +90 537 440 9151

Email:info@stonegroup.com.tr


BİZ SİZİ ARAYALIM