Loading...

Lara

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde bulunan Lara, doğa ile geçmişin izlerini bir arada barındırır. Lara sahilleri altın rengi kumlarıyla ünlüdür. Tatil sezonu ile birlikte, tatilcilerin en çok tercih ettiği lokasyonlardan biridir.

Antalya merkeze 20 km, havalimanına 14 km uzaklıkta bulunan Lara Turizm Bölgesi, şehir merkezine ve havalimanına yakınlığıyla dikkat çeken bir turizm merkezidir. AVM ve çarşılara oldukça yakın olması ziyaretçilerine alışveriş için oldukça geniş imkanlar sağlamaktadır.

Türkiye’nin en uzun kumsalına sahip Lara, tatilciler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Lara altın rengi kum sahili, masmavi denizi ve denize yakın sıralanmış yeşil alanlarıyla tatilcilere her türlü aktivite için olanak sağlar.

Lara’da Gezilecek yerler;

Tatiliniz süresince eşsiz Lara plajlarını gezebilir, Lara’nın tarihi ve kültürel zenginliğinin büyüsüne kapılabilirsiniz.

Gece geç saatlere kadar eğlenebilecek gece kulüpleri bulabilir, Türk ve Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabileceğiniz restoranları ve kafeleri tercih edebilirsiniz. Özellikle dalış, yelken, sörf, su kayağı gibi su sporlarını yapabileceğiniz Lara'da aynı zamanda tekne ve safari turlarına katılabilir, Lara'yı baştan sona bisikletle gezebilirsiniz.

Kaleiçi Yat Limanı, denizi ve limanı izleyebileceğiniz eşsiz güzellikteki noktalardan biridir. Antalya sınırları boyunca uzanan Düden Çayı iki kola ayrılır ve Düden Şelalesi'nden Akdeniz'e dökülür, bu büyülü manzarayı seyrederken eşsiz hatıra fotoğrafları çekebilirsiniz.

Stone Group

Royal Seginus

Lara, Antalya

Keşfet
İLETİŞİM

Özlü, 07112 Aksu/Antalya

Telefon: +90 850 850 7070
Whatsapp: +90 537 440 9151

Email:info@stonegroup.com.tr


BİZ SİZİ ARAYALIM