Loading...

Side

Antalya’ya 78 km mesafede olan Side’ye karayolu ve havayolu ile ulaşım kolaylıkla sağlanabilmektedir. Masmavi denizi ve tarih kokan antik kalıntılarıyla Side, insanların Antalya’ya geldiklerinde mutlaka uğramak istedikleri bir yerdir.

Side kendi başına bir tatilden beklenen tüm aktiviteleri karşılayabilir. Alışveriş merkezlerine, eğlence mekanlarına ve restoranlara yakınlığı ziyaretçilerine farklı aktivite olanakları sunmaktadır.

Side’de Gezilecek yerler;

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı olan Side, yerli ve yabancı ziyaretçileri tarafından en çok ilgi gören tatil beldelerinden biridir. Her türden aktivite mekanlarına oldukça yakın konumda bulunması ve alışveriş merkezlerine ulaşımın kolay olması sebebiyle Side, yerli ve yabancı misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır.

Doğal güzellikleri ve tarihi kalıntılarıyla ünlü bu lokasyonda, özellikle oldukça yakın Manavgat Şelalesi doğa severlerin uğrak yeridir.

Roma ve Bizans gibi uygarlıkların kalıntı eserlerinden oluşan Side Müzesi ziyaretçilerine başka hiçbir yerde bulamayacakları, büyüleyici tarihi eserleri görme fırsatı veriyor.

Side Antik Kenti içerisinde bulunan Side Antik Tiyatrosu, Roma döneminden esintilerle iç içe olma imkanı tanıyor.

Stone Group

Royal Dragon Hotel

Side, Antalya

Keşfet
İLETİŞİM

Özlü, 07112 Aksu/Antalya

Telefon: +90 850 850 7070
Whatsapp: +90 537 440 9151

Email:info@stonegroup.com.tr


BİZ SİZİ ARAYALIM